Oferujemy modele współpracy:

Partner

Salony samochodowe

Jesteśmy dostawcą opon dla dealerów samochodowych.

Do najpopularniejszych marek cieszących się uznaniem należy z pewnością Michelin, będący synonimem jakości i niezawodności. Inną cenioną marką jest Goodyear, oferujący szeroką gamę opon do różnych typów pojazdów. Wśród innych godnych uwagi producentów warto wymienić Continental, Pirelli, Bridgestone czy polską firmę Dębica. Współpraca dealerów samochodowych z firmą Latex Opony niesie liczne korzyści obu stronom. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe i pełne bezpieczeństwo w relacjach biznesowych i transakcjach. Ponadto chętnie udzielimy fachowego wsparcia w zakresie sprzedaży i doradztwie klientom.

Nasz zespół

Latex Opony

Firma Latex to miejsce w którym spędzam 1/3 swojej doby, więc bardzo sobie cenię, iż stwarza mi ona, a raczej osoby odpowiedzialne, możliwość pracy w bardzo przyjaznych warunkach, które ciągle ewoluują: biura, kuchnie, zieleń, kawa – to tylko kilka przykładów. W firmie Latex kluczowy jest czynnik ludzki. Tutaj człowiek jest najważniejszy! Sam fakt mówienia sobie po imieniu skraca pewien dystans, a jednak wszystko nadal opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. I mimo, iż przez ostatnie kilka lat firma bardzo mocno się rozrosła, i to na wielu płaszczyznach, wręcz urosła do rozmiarów korporacji, to czynnik ludzki nie stracił na wartości! Nasze ewentualne prośby i uwagi lub sugestie są wysłuchiwane, i co więcej słyszane i brane pod uwagę. Mamy możliwość rozwoju w firmie: szkoleń, targów i innych wyjazdów branżowych…. no i ta coroczna okazja do wspólnej integracji. To pozwala nam wszystkim nadal znać się po imieniu i tworzyć dobrze działający kolektyw.

Katarzyna Baczyńska-Jacek

Młodszy Specjalista ds. Opon Ciężarowych

Firma LATEX Opony jest dla mnie zbiorem osobowości które mają realny wpływ na otoczenie, poprzez swoje indywidualne oraz zespołowe decyzje i działania.
Te są ukierunkowane na dostarczanie kontrahentom zewnętrznym i wewnętrznym towarów i usług, których oczekują. Najbardziej cenię sobie w mojej firmie relacje międzyludzkie, atmosferę pracy oraz sprawczość.

Piotr Ginter

Członek Zarządu

Firma Latex Opony jest dla mnie:
– zgranym teamem silnych osobowości, które są ukierunkowane na realizację wspólnego celu, otwartych na zmiany i wyzwania, współodpowiedzialnych i czerpiących radość i satysfakcję z pracy.
– miejscem, w którym możemy łączyć rozwój osobisty i pasję z codziennymi wyzwaniami i obowiązkami.
– firmą rodzinną z ugruntowaną historią, w której pracownicy mają poczucie wpływu/ sprawczości nad kierunkiem, w którym podążamy. Miejscem, które wiąże na lata i cały czas dynamicznie się rozwija.
– społecznością: ciekawi ludzie, od których można czerpać inspiracje + długotrwałe relacje, doświadczenie + wspólna misja.

Najbardziej cenię sobie:
– poczucie bezpieczeństwa, stabilności, na który wpływ na długofalowa, spójna strategia oraz poczucie wspólnego celu
– współodpowiedzialność zespołu, konsekwentne dążenie do celu w pracy zespołowej, stworzenie przestrzeni do niezależności ale również do rozwoju poprzez możliwości podejmowania nowych wyzwań
– sprawczość oraz możliwość rozwoju w atmosferze nastawionej na dialog oraz przyjazną komunikację, w zespole w którym każdy czuje się ważny i potrzebny, który znakomicie się uzupełnia
– umiejętne łączenie wyzwań biznesowych, potrzeb firmy oraz jej pracowników, z nastawieniem na dbanie o relacje oraz indywidualne podejście do ludzi, poprzez stworzenie przestrzeni do dialogu oraz obdarzenie ludzi zaufaniem

Joanna Tołpa

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Dla mnie Latex to połączenie pasji z życiem zawodowym, możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami zawodowymi i pozyskiwanie nowych umiejętności, ale przede wszystkim to przyjemność przebywania z ludźmi, którzy się wspierają i czują się współodpowiedzialni za firmę.

To miejsce w którym udało się połączyć wartości firmy rodzinnej z dużą dynamicznie rozwijającą się organizacją której siłą są ludzie i atmosfera jaką tworzą.

Adrian Piech

Kierownik produktów Akcesoria do Felg

Latex Opony jest dla mnie firmą, która bardzo mocno ewoluowała w ciągu minionych dwóch dekad. Zmieniając się z serwisu opon w hurtownię, a następnie w wiodącego na polskim rynku dystrybutora opon i obręczy kół.
Korzystanie z projektów UE. zmiana systemu w 2009 r. Ukierunkowanie w stronę magazynów wysokiego składowania oraz stworzenie odrębnych działów było moim zdaniem jednym z kluczowych punktów dla rozwoju firmy w tamtych latach.
Kolejną ważna dla mnie zmianą był podział na PM- specjalistów odpowiedzialnych za zakup poszczególnych grup asortymentu. Wieloletnie doświadczenie, ekspansja kanałów dystrybucji / sprzedaży oraz lokalizacji kolejnych magazynów przekłada się na możliwości do dalszego rozwoju.

W firmie najbardziej cenię sobie partnerskie relacje ze współpracownikami, koherencję – spójność w planowanych działaniach, możliwość rozwoju w kierunku swoich zainteresowań, w dużym stopniu możliwości swobodnego (nie narzuconego) sposobu działania oraz satysfakcję z wyników opartych o własne pasje / zainteresowania.

Damian Łazarski

Kierownik produktów Opony Premium

Firma Latex to miejsce, gdzie chciałbym spełniać swoje ambicje zawodowe i nieustannie rozwijać się jako człowiek i jako skuteczny menager.

Cenię ją za nowoczesne podejście do biznesu, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, co przekłada się na dynamiczny jej rozwój. Cenię w niej pracę wśród ludzi, którzy robią to z pasją i są ekspertami w swoich obszarach, co pomaga mi czerpać dodatkową wiedzę. Nie bez znaczenia jest atmosfera, która motywuje i powoduje, że każdego dnia stajemy się lepsi w tym, co robimy.

Piotr Hrynus

Dyrektor Sprzedaży Opon Rolniczych i Przemysłowych oraz Pierwszego Wyposażenia

arrow
arrow