Oferujemy modele współpracy:

Partner

Rentals

Reliable supplier of tires, rims, wheels and accessories for car rental companies

We are one of the leaders among distributors of rims, solid wheels and accessories (TPMS sensors, rings, nuts, screws) in Poland. Our permanent offer includes over 500,000. products related to wheels for passenger cars, motorcycles, quads and other vehicles. We offer tires and rims from well-known manufacturers in every price segment. We process orders quickly and always on time, delivering them to the indicated address.

For your car rental company we provide:

⦁ Fast order fulfillment within 24 hours,

⦁ Individual delivery and settlement conditions,

⦁ Efficient service of the sales network you cooperate with,

⦁ Easy and quick access to our current offer thanks to the innovative Xpartner.pl platform.

Nasz zespół

Latex Opony

Firma Latex to miejsce w którym spędzam 1/3 swojej doby, więc bardzo sobie cenię, iż stwarza mi ona, a raczej osoby odpowiedzialne, możliwość pracy w bardzo przyjaznych warunkach, które ciągle ewoluują: biura, kuchnie, zieleń, kawa – to tylko kilka przykładów. W firmie Latex kluczowy jest czynnik ludzki. Tutaj człowiek jest najważniejszy! Sam fakt mówienia sobie po imieniu skraca pewien dystans, a jednak wszystko nadal opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. I mimo, iż przez ostatnie kilka lat firma bardzo mocno się rozrosła, i to na wielu płaszczyznach, wręcz urosła do rozmiarów korporacji, to czynnik ludzki nie stracił na wartości! Nasze ewentualne prośby i uwagi lub sugestie są wysłuchiwane, i co więcej słyszane i brane pod uwagę. Mamy możliwość rozwoju w firmie: szkoleń, targów i innych wyjazdów branżowych…. no i ta coroczna okazja do wspólnej integracji. To pozwala nam wszystkim nadal znać się po imieniu i tworzyć dobrze działający kolektyw.

Katarzyna Baczyńska-Jacek

Młodszy Specjalista ds. Opon Ciężarowych

Firma LATEX Opony jest dla mnie zbiorem osobowości które mają realny wpływ na otoczenie, poprzez swoje indywidualne oraz zespołowe decyzje i działania.
Te są ukierunkowane na dostarczanie kontrahentom zewnętrznym i wewnętrznym towarów i usług, których oczekują. Najbardziej cenię sobie w mojej firmie relacje międzyludzkie, atmosferę pracy oraz sprawczość.

Piotr Ginter

Członek Zarządu

Firma Latex Opony jest dla mnie:
– zgranym teamem silnych osobowości, które są ukierunkowane na realizację wspólnego celu, otwartych na zmiany i wyzwania, współodpowiedzialnych i czerpiących radość i satysfakcję z pracy.
– miejscem, w którym możemy łączyć rozwój osobisty i pasję z codziennymi wyzwaniami i obowiązkami.
– firmą rodzinną z ugruntowaną historią, w której pracownicy mają poczucie wpływu/ sprawczości nad kierunkiem, w którym podążamy. Miejscem, które wiąże na lata i cały czas dynamicznie się rozwija.
– społecznością: ciekawi ludzie, od których można czerpać inspiracje + długotrwałe relacje, doświadczenie + wspólna misja.

Najbardziej cenię sobie:
– poczucie bezpieczeństwa, stabilności, na który wpływ na długofalowa, spójna strategia oraz poczucie wspólnego celu
– współodpowiedzialność zespołu, konsekwentne dążenie do celu w pracy zespołowej, stworzenie przestrzeni do niezależności ale również do rozwoju poprzez możliwości podejmowania nowych wyzwań
– sprawczość oraz możliwość rozwoju w atmosferze nastawionej na dialog oraz przyjazną komunikację, w zespole w którym każdy czuje się ważny i potrzebny, który znakomicie się uzupełnia
– umiejętne łączenie wyzwań biznesowych, potrzeb firmy oraz jej pracowników, z nastawieniem na dbanie o relacje oraz indywidualne podejście do ludzi, poprzez stworzenie przestrzeni do dialogu oraz obdarzenie ludzi zaufaniem

Joanna Tołpa

Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Dla mnie Latex to połączenie pasji z życiem zawodowym, możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami zawodowymi i pozyskiwanie nowych umiejętności, ale przede wszystkim to przyjemność przebywania z ludźmi, którzy się wspierają i czują się współodpowiedzialni za firmę.

To miejsce w którym udało się połączyć wartości firmy rodzinnej z dużą dynamicznie rozwijającą się organizacją której siłą są ludzie i atmosfera jaką tworzą.

Adrian Piech

Kierownik produktów Akcesoria do Felg

Latex Opony jest dla mnie firmą, która bardzo mocno ewoluowała w ciągu minionych dwóch dekad. Zmieniając się z serwisu opon w hurtownię, a następnie w wiodącego na polskim rynku dystrybutora opon i obręczy kół.
Korzystanie z projektów UE. zmiana systemu w 2009 r. Ukierunkowanie w stronę magazynów wysokiego składowania oraz stworzenie odrębnych działów było moim zdaniem jednym z kluczowych punktów dla rozwoju firmy w tamtych latach.
Kolejną ważna dla mnie zmianą był podział na PM- specjalistów odpowiedzialnych za zakup poszczególnych grup asortymentu. Wieloletnie doświadczenie, ekspansja kanałów dystrybucji / sprzedaży oraz lokalizacji kolejnych magazynów przekłada się na możliwości do dalszego rozwoju.

W firmie najbardziej cenię sobie partnerskie relacje ze współpracownikami, koherencję – spójność w planowanych działaniach, możliwość rozwoju w kierunku swoich zainteresowań, w dużym stopniu możliwości swobodnego (nie narzuconego) sposobu działania oraz satysfakcję z wyników opartych o własne pasje / zainteresowania.

Damian Łazarski

Kierownik produktów Opony Premium

Firma Latex to miejsce, gdzie chciałbym spełniać swoje ambicje zawodowe i nieustannie rozwijać się jako człowiek i jako skuteczny menager.

Cenię ją za nowoczesne podejście do biznesu, ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, co przekłada się na dynamiczny jej rozwój. Cenię w niej pracę wśród ludzi, którzy robią to z pasją i są ekspertami w swoich obszarach, co pomaga mi czerpać dodatkową wiedzę. Nie bez znaczenia jest atmosfera, która motywuje i powoduje, że każdego dnia stajemy się lepsi w tym, co robimy.

Piotr Hrynus

Dyrektor Sprzedaży Opon Rolniczych i Przemysłowych oraz Pierwszego Wyposażenia

arrow
arrow